Volné pozice

Prodejce/kyně vozů

Společnost MG Orbion Cars, renomovaný poskytovatel automobilových služeb, hledá nové členy týmu, kteří mají stejnou vášeň a chuť stát se součástí úspěšné značky s bohatou historií. Prodejce je pro nás klíčovým zaměstnancem, který provází naše zákazníky celým prodejním procesem a předává jim ten nejlepší uživatelský zážitek z nového vozu.

Co bude Vaším úkolem?

  • Aktivní prodej vozů
  • Rozvíjení a prohlubování obchodních vztahů se stávajícími a novými zákazníky
  • Vytváření jednotlivých nabídek
  • Prezentace všech modelů v rámci předváděcích jízd
  • Předávání vozů zákazníkům, včetně obchodně-technického poradenství
  • Spolupráce při marketingových aktivitách je samozřejmostí

Co k této pozici musíte umět?

  • Zkušenosti s prodejem, obchodní uvažování a vášeň pro automobily, jako my
  • Aktivní přístup k práci a dokázat pochopit potřeby zákazníků
  • Schopnost umět se orientovat a řešit komplikované situace
  • Kooperace a spolupráce v týmu ti není cizí
  • Umět si stanovit priority a dané cíle
  • Znalost anglického jazyka je výhodou, nikoliv podmínkou
  • Uživatelskou znalost práce s PC
  • Být komunikativní a mít správné vystupování
  • Spolehlivost a odpovědnost za svěřené procesy
  • Řidičský průkaz skupiny B je nutností

Co nabízíme?

  • Moderní pracovní prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • 25 dní dovolené
  • Fitness centrum ve vedlejší budově
  • Motivující finanční ohodnocení a provize z prodejů
  • Zaškolení od prvního dne a další profesní vzdělávání
  • Přátelský kolektiv
  • Pozici na plný pracovní úvazek